ТО 1 В Дилера г. Хмельницкий Фаворит Авто.

Цены, общая информация, комплектация, характеристики, общая информация по модели Рено Дастер
swider
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 22:41
Модель автомобиля: Renault Duster 1.6
Страна, Город: Каменец-Подольский
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 3 раза

ТО 1 В Дилера г. Хмельницкий Фаворит Авто.

Непрочитанное сообщение swider »

Добрий день, хочу оцінити сервіс дилера Рено в місті Хмельницький. Сам живу за 100км. Довго думав чи триматися гарантії чи ні? І так настав час їхати на 1 ТО. В он -лайн калькуляторі прикинув,що ТО коштує 2500 + 500 дорога. Записався на СТО і приїхав. Прийомщик мені порахував 4500 .... Коли я почав цікавитися чому така ціна і що я, в калькуляторі рахував 2500, не розраховув на 4500, тоді він вибачився і сказав, що помилково додав декілька лишніх фільтрів ( НЕ ВЖЕ ПРИЙОМЩИК НЕ ЗНАЄ СКІЛЬКИ КОШТУЄ 1ТО НА РЕНО ДАСТЕР, ВІН ЖЕ КОЖНОГО ДНЯ МАЄ СПРАВУ З ЦИМ) ну і ладно буває, добре що все вирішилось. Далі узгодили деякі бумаги і все. Передав ключ. Ніяких чохлів на сидіння, руль, кпп, поліків НЕ МАЄ! Загнали в бокс і почали ... Підхожу до майстра даю 50 грн. на каву і кажу зроби НОРМ. Підняли машину, подивилися, рукою постукав тай все, каже все гуд, підтягувати нічого не подтрібно... Коли міняв повітряний фільтр, рукавицями в мазуті забруднив його!!!( НЕ ВЖЕ ТАК ТЯЖКО ЗНЯТИ ЇХ І ЧИСТИМИ РУКАМИ ЗАМІНИТИ ФІЛЬТР) я в шоці.... Болт кріплення повіт. кожуха зукрутив на перекос, хоть я йому про це говорив, що він може йти на бік....(ДОДАВ ФОТО) . При заливанні масла питаю майстра про допуск масла для мого двигуна, а він мені каже, що не знає і показує на каністру і цифри вязкості ELF 5W40 SXR, ну що має спільного вязкість і допуск...( ЗДАЄТЬСЯ, ЩО ВІН ПОНЯТТЯ НЕ МАЄ ПРО ДОПУСК МАСЛА, А ТІЛЬКИ КРУТИТЬ ГАЙКИ). Наклеїв мені бумажку, що наступне ТО мені треба проходити аж в 29814 км.(ЗАРАЗ В МЕНЕ 4814, 29814-4814=25000км ГГГгггг(фото є)) з матиматикою туго... малоб бути 4814+15000=19814 це я вже аж заржав)))), відмітив зовсім інше масло, не таке що в купчі...
В загалі нікого не має, на касі пусто, але є кнопка виклику касира... На барі, аналогічно... Прийомщики шастають туда-сюда, Якийсь молодий став на чужі диски, які чекють балансировки... я в шоці, тільки опустили мою машину, сразу за руль і все, ( ТАЖ ЗАПИТАЙ МЕНЕ, ЧИ ВСЕ ДОБРЕ) давай на касу.... Щей витер ноги о мій поріг , там де уплотнітель, жаль не маю фото ( Я САМ ТАМ НЕ СТАЮ, БИДЛО).Відмітку в книжці не поставили, все он лайн. Так сервіс , це не проних... а ціна за працю дуже висока. Але є і позитивні враження це ціна на запчастини, чуть дорожче ніж в неті. Безкоштовна кава, прийомщик надав допуски масел (ФОТО). Пролонгація гарантії, але не дай Бог до них по ній звиртатися. З другом їздив на ТО в ЄВРОМОТОРС хюндай тюсон 2016 року, там все ГУД , і Сервіс і накидки і відмітки в книжці, так що є з чим з рівнювати...
Вложения
DSC_0575.JPG
DSC_0575.JPG (351.83 КБ) 20379 просмотров
DSC_0565.JPG
DSC_0565.JPG (449.11 КБ) 20379 просмотров
DSC_0564.JPG
DSC_0564.JPG (329.34 КБ) 20379 просмотров
DSC_0571.JPG
DSC_0571.JPG (416 КБ) 20379 просмотров
swider
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 22:41
Модель автомобиля: Renault Duster 1.6
Страна, Город: Каменец-Подольский
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 3 раза

Re: ТО 1 В Дилера г. Хмельницкий Фаворит Авто.

Непрочитанное сообщение swider »

Всем привет! Сегодня отличная погода, так как пробег 5тыщ. я решил почистить, продуть старый воздушный фильтр, поставить, накатать ещё 5 тыщ и в 10тыщ поставить дилерский с 1 ТО. Дилер на 1 ТО поставил воздушный фильтр без паралончика... Фото есть... Добавляю... С завода оригинальный с паралоном. Вот Такой ДИЛЕР....С ЛЮБОВЬЮ!))))
Вложения
3.JPG
3.JPG (279.35 КБ) 20261 просмотр
2.JPG
2.JPG (464.53 КБ) 20261 просмотр
1.JPG
1.JPG (462.71 КБ) 20261 просмотр
Аватара пользователя
instruktor
Модераторы
Модераторы
Сообщения: 6793
Зарегистрирован: 26 окт 2010, 02:06
Модель автомобиля: Было:Renault Duster Laureate 4X4 1.6 бензин+LOCK-RITE+лифт BILSTEIN B6 30мм+Goodyear Wrangler AT/SA 215/70 R16+чип Паулюс Е2 ГАЗ
Стало:Renault Duster Zen 4Х4 1.5 dci лифт+30мм+215/70 R16 100T Cooper Discoverer AT3 Sport 2 OWL +LOCK-RITE
Страна, Город: Украина, Киев
Откуда: Оболонь.
Благодарил (а): 506 раз
Поблагодарили: 924 раза
Контактная информация:

Re: ТО 1 В Дилера г. Хмельницкий Фаворит Авто.

Непрочитанное сообщение instruktor »

Я со времён "Жигулей" так и не услышал однозначного ответа на вопрос про этот паралончик. Одни говорят снимать, другие- оставлять. А где правда? :? :? :?
Умом россию не понять, да и не стоит утруждаться. У ней особенная стать, кругом насрать и не признаться!

Был Дастер 2010-го года 8 лет и 11 дней. 8-)
Изображение
swider
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 22:41
Модель автомобиля: Renault Duster 1.6
Страна, Город: Каменец-Подольский
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 3 раза

Re: ТО 1 В Дилера г. Хмельницкий Фаворит Авто.

Непрочитанное сообщение swider »

Сам Не знаю нужен ли он, но правда , если смотреть в нете , то более дорогие фильтра (Mann C 01858/2 Воздушный фильтр,Kolbenschmidt 050013431 Воздушный фильтр,Wix Filters WA06595 Воздушный фильтр,Mahle LX 0957/2 Воздушный фильтр и т.п.) идут с паралоном, а более дешевые без него. Искал на форуме разницу, не нашёл , скиньте ссылку пожалуйста! А дилер, за его цену, должен ставить самый дорогой фильтр, а не самый дешевый( лично мое мнение).
Аватара пользователя
Barmaglot
Сообщения: 456
Зарегистрирован: 24 май 2013, 12:14
Модель автомобиля: Renault Duster 4x4, 1.6, МТ-6, Оливковый
Страна, Город: Украина, Киев
Благодарил (а): 180 раз
Поблагодарили: 24 раза

Re: ТО 1 В Дилера г. Хмельницкий Фаворит Авто.

Непрочитанное сообщение Barmaglot »

При нынешнем беспределе, хорошо хоть старый чей-то не поставили
Ответить