Допустима маса навантаження

Не нашел подходящего раздела, задай свой вопрос тут.
Mr_hardy
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 27 мар 2011, 16:39
Модель автомобиля: Lancer 1.6

Допустима маса навантаження

Непрочитанное сообщение Mr_hardy »

Шановні власники Дастера 4х4, хто скільки загружав у своє авто. Як веде себе при цьому задня підвіска, чи не ховаються колеса у арки якщо загрузити повний багажник, і чи не буде бити у відбійники на трасі при нерівному асфальті. Адже за характеристиками його допустима маса навантаження 550 кг. Значить при загрузці 4 пасажири по 75 кг =300 кг, значить ще 250 кг можна всадити в багажник без всяких побічних ефектів для авто.
Spirt
Сообщения: 1994
Зарегистрирован: 17 фев 2011, 14:37
Страна, Город: *******
Поблагодарили: 1 раз

Re: Допустима маса навантаження

Непрочитанное сообщение Spirt »

Блин мужики, ну хватит писать такую ерунду.... Ложи себе 4 мешка картошки, 5 пассажиров и едь копать капусту. Вы в багажник машины смотрели?
Скажу сразу динамика движения и расход при данном соотношении будут ощутимы - как и в любой другой машине!
Искусство - нельзя уничтожить!
---------------------------------
Изображение
Аватара пользователя
Professor
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 09 янв 2011, 17:05
Модель автомобиля: Duster 1.5 4x4 6MT Laureate + допи + хром накладки
Откуда: Киев

Re: Допустима маса навантаження

Непрочитанное сообщение Professor »

Spirt тихіше - тихіше, ну що тут такого, кожен має право знати.
Можна навіть загрузити під завязку тобто 4 пасажира + багаж завалений повністю в багажнику, і машинка мені здається не сяде сильно, так як вона дуже високо піднята. А те що Ви перелічили пасажирів по 70 кг. і залишок маси для багажа 250 кг. як на мене ще потрібно набрати стільки багажу. Я сьогодні приїхав з дачі, забитий під завязку багажник (нарешті відчув переваги багажника у Дастера), 3 пасажира зі мною, дискомфорта не відчув як від керування так і від роботи підвіски, як відпрацьовувала на ура наші розбиті дороги так і відпрацьовує в навантажуваному вигляді.
Не торопись, не то вспотеешь и замерзнешь!
Мы все тянемся к лучшему, у меня Дастер дизель в максималке + кожа + накладки и .......!
Чем круче джып, тем дальше бежать за трактором!
Аватара пользователя
виктор
Сообщения: 306
Зарегистрирован: 20 сен 2010, 07:54
Модель автомобиля: duster cdi 4*4 +logan mcv
Страна, Город: харьков пос.Жуковского

Re: Допустима маса навантаження

Непрочитанное сообщение виктор »

сегодня перевозил .115кг+90кг+76+70+49+15+17+10=442кг..ехал словно пустой ,такое ощущение что дизельку ,чем больше натуга тем легче идет .
детская литература опт и розница .одноклубникам скидка .корпусная мебель :кухни ,шкафы,комп.столы и многое другое .
Mr_hardy
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 27 мар 2011, 16:39
Модель автомобиля: Lancer 1.6

Re: Допустима маса навантаження

Непрочитанное сообщение Mr_hardy »

А як підвіска задня, сильно сідає, чи є ще хід підвіски?
Spirt
Сообщения: 1994
Зарегистрирован: 17 фев 2011, 14:37
Страна, Город: *******
Поблагодарили: 1 раз

Re: Допустима маса навантаження

Непрочитанное сообщение Spirt »

Mr_hardy писал(а):А як підвіска задня, сильно сідає, чи є ще хід підвіски?
Машина рассчитана на данные нагрузки, если не секрет для каких целей вы хотите ее использовать - может проще получить ответ от обратного!
Искусство - нельзя уничтожить!
---------------------------------
Изображение
Аватара пользователя
Professor
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 09 янв 2011, 17:05
Модель автомобиля: Duster 1.5 4x4 6MT Laureate + допи + хром накладки
Откуда: Киев

Re: Допустима маса навантаження

Непрочитанное сообщение Professor »

Mr_hardy писал(а):А як підвіска задня, сильно сідає, чи є ще хід підвіски?
Да що Ви ходите "вокруг до окола", поясніть під що машинка буде експлуатуватися, так краще буде нам пояснити. :)
Не торопись, не то вспотеешь и замерзнешь!
Мы все тянемся к лучшему, у меня Дастер дизель в максималке + кожа + накладки и .......!
Чем круче джып, тем дальше бежать за трактором!
Mr_hardy
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 27 мар 2011, 16:39
Модель автомобиля: Lancer 1.6

Re: Допустима маса навантаження

Непрочитанное сообщение Mr_hardy »

Я сезонний будівельник, нас в бригаді троє, сам живу у Івано-Франківській області, а працюю в основному у Києвській області. От мені і треба загрузити в машину інструмент, деякі продукти, і всякі там речі і пекти з Франківська до Києва 600 км по нашим не дуже досконалим дорогам, і мене цікавить я буде вести себе машина. Наприклад в мене зараз Лансер 1.6, в нього ми загружаєм повний багажник і в салон ще дещо кладемо і нас троє, і врезультаті задні речаги вивертає в другий бік( сідає нижче центра колеса), і колеса трохи ховаються у арки. Якщо їхати більше 100км в час то задня підвіска на нерівностях вроді товче у відбійники, коротше страшно їхати ( я аж привстаю як влітаю на нерівну дорогу). Допустима маса навантаження Лансера 400 кг.
Spirt
Сообщения: 1994
Зарегистрирован: 17 фев 2011, 14:37
Страна, Город: *******
Поблагодарили: 1 раз

Re: Допустима маса навантаження

Непрочитанное сообщение Spirt »

Mr_hardy писал(а):Я сезонний будівельник, нас в бригаді троє, сам живу у Івано-Франківській області, а працюю в основному у Києвській області. От мені і треба загрузити в машину інструмент, деякі продукти, і всякі там речі і пекти з Франківська до Києва 600 км по нашим не дуже досконалим дорогам, і мене цікавить я буде вести себе машина. Наприклад в мене зараз Лансер 1.6, в нього ми загружаєм повний багажник і в салон ще дещо кладемо і нас троє, і врезультаті задні речаги вивертає в другий бік( сідає нижче центра колеса), і колеса трохи ховаються у арки. Якщо їхати більше 100км в час то задня підвіска на нерівностях вроді товче у відбійники, коротше страшно їхати ( я аж привстаю як влітаю на нерівну дорогу). Допустима маса навантаження Лансера 400 кг.
Ну ребята Вы даете........ Вам не эта машина для таких целей нужна - присмотрите себе по типу Вольксваген Кадди ТДИ. Успехов.
Искусство - нельзя уничтожить!
---------------------------------
Изображение
Аватара пользователя
виктор
Сообщения: 306
Зарегистрирован: 20 сен 2010, 07:54
Модель автомобиля: duster cdi 4*4 +logan mcv
Страна, Город: харьков пос.Жуковского

Re: Допустима маса навантаження

Непрочитанное сообщение виктор »

Mr_hardy писал(а):Я сезонний будівельник, нас в бригаді троє, сам живу у Івано-Франківській області, а працюю в основному у Києвській області. От мені і треба загрузити в машину інструмент, деякі продукти, і всякі там речі і пекти з Франківська до Києва 600 км по нашим не дуже досконалим дорогам, і мене цікавить я буде вести себе машина. Наприклад в мене зараз Лансер 1.6, в нього ми загружаєм повний багажник і в салон ще дещо кладемо і нас троє, і врезультаті задні речаги вивертає в другий бік( сідає нижче центра колеса), і колеса трохи ховаються у арки. Якщо їхати більше 100км в час то задня підвіска на нерівностях вроді товче у відбійники, коротше страшно їхати ( я аж привстаю як влітаю на нерівну дорогу). Допустима маса навантаження Лансера 400 кг.
не хлопци, вам нужен микроавтобус .даже не думайте .бусик б\у можно взять.
детская литература опт и розница .одноклубникам скидка .корпусная мебель :кухни ,шкафы,комп.столы и многое другое .
Ответить