Фаркоп на Рено-Дастер

Не нашел подходящего раздела, задай свой вопрос тут.
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Фаркоп на Рено-Дастер

Непрочитанное сообщение d.lus »

Wad писал(а): 13 авг 2023, 22:47 Квадрат під причіп взагалі не планується?
Теоретична можливість має зберігатися однозначно. Але наразі основна його задача - платформа для велосипедів чи, можливо, якоїсь іншої фігні.
В результаті, сам квадрат навіть трохи більше стирчить назовні, ніж в оригінальній конструкції. Тож, знайти чи виготовити під замовлення квадрат-вставку з необхідними виносом та пониженням не має бути проблемою.

Відстань від землі до середини квадрата складає ~425мм
Висота шара фаркопа згідно стандартів (в тому числі директиви ЄС 94/20/EC) має бути 350-420мм.
Відстань від края квадрата до края бампера ~60мм.
Тож, потрібна просто вставка з виносом ~150мм та пониженням ~20-25мм
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
Аватара пользователя
Эдисон
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 23 ноя 2020, 13:27
Модель автомобиля: Renault DUSTER Ultramarine 2020, 1.5 dCi, МКПП, 4х2
Страна, Город: Киев

Re: Фаркоп на Рено-Дастер

Непрочитанное сообщение Эдисон »

Зроблено непогано. Але мій, як ви кажете стирчащий плуг, вже кілька разів врятував мій задній бампер. Раз він вчасно зупинив одну мадам, інші пару раз "пропахав" грунтові горби на рибалці, але цим вберіг ніжний і скажено дорогий бампер від відривання, і навіть від подряпин.
Renault DUSTER Ultramarine 2020, 1.5 dCi, МКПП, 4х2
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Фаркоп на Рено-Дастер

Непрочитанное сообщение d.lus »

Я ж не проти. Вас влаштовує - це найголовніше ;)

Але є вірогідність, що якби під бампером нічого не стирчало, то нічого і не чирканули б...
А для захисту "ковшеподібності" бампера імхо навіть просто шматка пластика буде достатньо. Або у французів є готові алюмінієві рішеня
.
duster rear skid plate.jpg
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Фаркоп на Рено-Дастер

Непрочитанное сообщение d.lus »

Wad писал(а): 13 авг 2023, 22:47 Квадрат під причіп взагалі не планується?
Власне, ось готове рішення підходящої геометрії якщо таки знадобиться :)
.
duster towbar towhook square insert geometry.jpg
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
Аватара пользователя
Wad
Сообщения: 919
Зарегистрирован: 05 авг 2012, 14:51
Модель автомобиля: Duster 1.5 dci 4x4
Страна, Город: Киев
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Фаркоп на Рено-Дастер

Непрочитанное сообщение Wad »

d.lus писал(а): 16 авг 2023, 13:52
Wad писал(а): 13 авг 2023, 22:47 Квадрат під причіп взагалі не планується?
Власне, ось готове рішення підходящої геометрії якщо таки знадобиться :)
.
duster towbar towhook square insert geometry.jpg
Та у мене він комплектний - тобто замовляв повний пакет, в якому був і квадрат і електропакет, питання було саме в доробці існуючого заводського і бажано щоб доробку виконали саме на заводі з гарантією. А електропакет (це вже під мої примхи :roll: ) на автосервісі підключили кожен роз"єм через окремий вимикач - розетка знеживлена доки я не ввімкну усі вимикачі.
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Фаркоп на Рено-Дастер

Непрочитанное сообщение d.lus »

Wad писал(а): 16 авг 2023, 21:19 Та у мене він комплектний - тобто замовляв повний пакет, в якому був і квадрат і електропакет, питання було саме в доробці існуючого заводського і бажано щоб доробку виконали саме на заводі з гарантією. А електропакет (це вже під мої примхи :roll: ) на автосервісі підключили кожен роз"єм через окремий вимикач - розетка знеживлена доки я не ввімкну усі вимикачі.
Враховуючи перенесення приймоного кавдрату, висота шара нормальною залишилась?
Навіщо вимикач на кожен пін? Не достатньо було просто рубати живлення блока узгодження одним вимикачем?
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
Аватара пользователя
Wad
Сообщения: 919
Зарегистрирован: 05 авг 2012, 14:51
Модель автомобиля: Duster 1.5 dci 4x4
Страна, Город: Киев
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Фаркоп на Рено-Дастер

Непрочитанное сообщение Wad »

d.lus писал(а): 17 авг 2023, 10:55
Wad писал(а): 16 авг 2023, 21:19 Та у мене він комплектний - тобто замовляв повний пакет, в якому був і квадрат і електропакет, питання було саме в доробці існуючого заводського і бажано щоб доробку виконали саме на заводі з гарантією. А електропакет (це вже під мої примхи :roll: ) на автосервісі підключили кожен роз"єм через окремий вимикач - розетка знеживлена доки я не ввімкну усі вимикачі.
Враховуючи перенесення приймоного кавдрату, висота шара нормальною залишилась?
Навіщо вимикач на кожен пін? Не достатньо було просто рубати живлення блока узгодження одним вимикачем?
Начебто нормально по висоті. Так було простіше - блок узгодження не ставив.
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Фаркоп на Рено-Дастер

Непрочитанное сообщение d.lus »

Wad писал(а): 17 авг 2023, 21:26 Так було простіше - блок узгодження не ставив.
А, ну тоді так...
Я от реле з імпульсним керуванням шукаю не-кацапського виробництва для вмикання / вимикання блоку узгодження красивою кнопочкою з намальованим фаркопом :mrgreen:
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
Аватара пользователя
Wad
Сообщения: 919
Зарегистрирован: 05 авг 2012, 14:51
Модель автомобиля: Duster 1.5 dci 4x4
Страна, Город: Киев
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Фаркоп на Рено-Дастер

Непрочитанное сообщение Wad »

d.lus писал(а): 18 авг 2023, 10:44
Wad писал(а): 17 авг 2023, 21:26 Так було простіше - блок узгодження не ставив.
А, ну тоді так...
Я от реле з імпульсним керуванням шукаю не-кацапського виробництва для вмикання / вимикання блоку узгодження красивою кнопочкою з намальованим фаркопом :mrgreen:
Так склалося, що останні декілька років (з десяток мабуть) вимушений шукати багато різних девайсів на алі ... деякі можна знайти у нас, але абсолютно ті самі товари знаходяться пошуком на китайському меркетплейсі (і іноді ці самі товари які вже завезені в Україну брендуються нанесенням якогось логотипу, але частіше взагалі просто логотип нанесений на прикріплену на ниточку розпечатану на принтері бумаженцію, або взагалі не заморочуючись видимістю національного брендування), а в нашому продажі наші ділки вже наторговують з ахєрєнной націнкой ... тому кормити перепрадаванов які не мають взагалі ніякої совісті і накидують до китайського РОЗДРІБНОГО ПРАЙСА, В ЦІНУ ЯКОГО ВЖЕ ЗАКЛАДЕНА ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ В УКРАЇНУ кожної ОДНІЄЇ ОДИНИЦІ ТОВАРУ, по 200-1000 % їхнього "навару на кишеню" не маю ніякого бажання. Тому спробуй пошукати там - дуже велика вірогідність, що знайдеш потрібне.

P.S. А кацапське виробництво це взагалі з феєричних кацапських казок - якщо десь вказано що виробництво кацапстан, то рекомендую одразу відправлятись на китайські маркетплейси ... 99,99% знайдеш девайс "кацапського виробництва" :mrgreen: саме там.
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Фаркоп на Рено-Дастер

Непрочитанное сообщение d.lus »

Wad писал(а): 18 авг 2023, 22:20 Так склалося, що останні декілька років (з десяток мабуть) вимушений шукати багато різних девайсів на алі ... деякі можна знайти у нас, але абсолютно ті самі товари знаходяться пошуком на китайському меркетплейсі (і іноді ці самі товари які вже завезені в Україну брендуються нанесенням якогось логотипу, але частіше взагалі просто логотип нанесений на прикріплену на ниточку розпечатану на принтері бумаженцію, або взагалі не заморочуючись видимістю національного брендування), а в нашому продажі наші ділки вже наторговують з ахєрєнной націнкой ... тому кормити перепрадаванов які не мають взагалі ніякої совісті і накидують до китайського РОЗДРІБНОГО ПРАЙСА, В ЦІНУ ЯКОГО ВЖЕ ЗАКЛАДЕНА ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ В УКРАЇНУ кожної ОДНІЄЇ ОДИНИЦІ ТОВАРУ, по 200-1000 % їхнього "навару на кишеню" не маю ніякого бажання. Тому спробуй пошукати там - дуже велика вірогідність, що знайдеш потрібне.

P.S. А кацапське виробництво це взагалі з феєричних кацапських казок - якщо десь вказано що виробництво кацапстан, то рекомендую одразу відправлятись на китайські маркетплейси ... 99,99% знайдеш девайс "кацапського виробництва" :mrgreen: саме там.
Ти далеко не єдиний в цьому, як і в розумінні цього чудирнацього обігу товарів :)
І одна справа, коли у нас продають з адекватною націнкою (наприклад, ESP32 з ethernet модулем 480 грн у нас проти 400 грн на Алішкє (за опт може бути дешевше, але ж мені потрібна одна одиниця) - 80грн може вартувати того, аби отримати післязавтра), а зовсім інша, коли націнка дійсно складає рази (та ж ESP-ха трапляється у нас і за 1000-1500 грн).
Я шукав то реле на Алі, не знайшов...

Імпульсне автомобільне реле існує саме мейд ін раша, воно йде у них на якісь тази. Цілком повірю, що воно таки їхнього виробництва бо нічого складного в тому реле нема, а якість корпусу та плати всередині цілком відповідають напису "сдєлано в расіі".
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
Ответить