Штатная система контроля давления в шинах TPMS

Обсуждение тормозной системы, трансмиссии, сцепления, рулевого управления и подвески
Аватара пользователя
instruktor
Модераторы
Модераторы
Сообщения: 6793
Зарегистрирован: 26 окт 2010, 02:06
Модель автомобиля: Было:Renault Duster Laureate 4X4 1.6 бензин+LOCK-RITE+лифт BILSTEIN B6 30мм+Goodyear Wrangler AT/SA 215/70 R16+чип Паулюс Е2 ГАЗ
Стало:Renault Duster Zen 4Х4 1.5 dci лифт+30мм+215/70 R16 100T Cooper Discoverer AT3 Sport 2 OWL +LOCK-RITE
Страна, Город: Украина, Киев
Откуда: Оболонь.
Благодарил (а): 506 раз
Поблагодарили: 924 раза
Контактная информация:

Re: Штатная система контроля давления в шинах TPMS

Непрочитанное сообщение instruktor »

Сегодня индикация сработала на ходу. Опять правое заднее стравило на 0,5. Саморез там оказался. Подкачал, запустил калибровку. Индикация потухла сразу без проезда . Трудно понять логику данной системы! :mrgreen:
Умом россию не понять, да и не стоит утруждаться. У ней особенная стать, кругом насрать и не признаться!

Был Дастер 2010-го года 8 лет и 11 дней. 8-)
Изображение
Lammer
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 08 ноя 2020, 11:09
Модель автомобиля: Dacia Duster
Страна, Город: Суми
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Штатная система контроля давления в шинах TPMS

Непрочитанное сообщение Lammer »

d.lus писал(а): 17 ноя 2021, 10:35
Lammer писал(а): 17 ноя 2021, 09:04 Це робиться в мізках автомобіля через діагностичний роз'єм.
Але щось я дууууже сумніваюсь, що попердній власник тим заморочувався коли ставив гуму меншого розміру.

Та і, чесно кажучи, я б хоча б помилки читанув для початку... Не має окрім "шини" нічого вискакувати при спрацюванні системи тиску шин (перевірено).
Дякую за відповідь. Я просто забув написати, що помилки я пробував зчитати через дві зізні програми через інтерфейс lM327, але помилок не виявилося... За "книжкою" така комбінація сигналізує про нестправність системи контролю тиску, але... Що саме... І чому зразу після заміни гуми і дисків? На жаль в нашому містечку не розгонешся по сервісам... Так,- "кулібіни" по гаражам колдують собі на хліб з маслом, але колдуни з них ... не айс... Буду шукати колдуна покраще., може знайдеться, якщо проблему вирішу, напишу результат.
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1354
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW
Благодарил (а): 179 раз
Поблагодарили: 334 раза

Re: Штатная система контроля давления в шинах TPMS

Непрочитанное сообщение d.lus »

Lammer писал(а): 21 ноя 2021, 16:33 Дякую за відповідь. Я просто забув написати, що помилки я пробував зчитати через дві зізні програми через інтерфейс lM327, але помилок не виявилося... За "книжкою" така комбінація сигналізує про нестправність системи контролю тиску, але... Що саме... І чому зразу після заміни гуми і дисків? На жаль в нашому містечку не розгонешся по сервісам... Так,- "кулібіни" по гаражам колдують собі на хліб з маслом, але колдуни з них ... не айс... Буду шукати колдуна покраще., може знайдеться, якщо проблему вирішу, напишу результат.
У мене з софтом виключно для "читання помилок" якось наразі теж не дуже склалося.
Не особливо шукав, але з того, що юзав: КарСканнер, Каріста, Торк не сподобались в цьому плані.
Чи я щось не так робив - цього теж не виключаю :mrgreen:
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
DinaK
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 25 сен 2021, 07:13
Модель автомобиля: Dacia Duster 4*4, 1.5 dci, 2014р
Страна, Город: Львів
Благодарил (а): 13 раз

Re: Штатная система контроля давления в шинах TPMS

Непрочитанное сообщение DinaK »

lex писал(а): 06 ноя 2021, 16:59
DinaK писал(а): 06 ноя 2021, 16:52 Доброго дня. Маю питання. Нещодавно на шиномонтажі сказали, що на колесах встановлені датчики тиску шин. Я і не знав, машину придбав місяць тому. Як вони працюють ті датчики? Де показується стан? Їхав на півспущеному колесі - ніщо мені про те не сигналізувало.
Як що я не помиляюсь, на Дастері немає датчиків тиску. Як що в комлектації авто є така опція, то тиск розраховується за допомогою ABS та ESP.
А в вас датчики лишилися від якоїсь додатково встановленої приблуди. Або можливо Андроід магнітола стояла.
Ось такий датчик стоїть в колесі. Це штатний? Чи якесь додаткове обладнання? Може, батарейки сіли в них, що нічого не показує? На панелі є значок tpms, але він ніколи не світиться.
Вложения
IMG_20211211_110036.jpg
IMG_20211211_112850.jpg
IMG_20211211_113624.jpg
lex
Сообщения: 1349
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 22:30
Модель автомобиля: Duster 1.5 dCi, Laureate 4x4,Multitronics VC 731,Individual Chip 114 h/p,серая платина.
Страна, Город: Львов-Червоноград
Благодарил (а): 256 раз
Поблагодарили: 159 раз

Re: Штатная система контроля давления в шинах TPMS

Непрочитанное сообщение lex »

DinaK писал(а): 11 дек 2021, 11:43
lex писал(а): 06 ноя 2021, 16:59
DinaK писал(а): 06 ноя 2021, 16:52 Доброго дня. Маю питання. Нещодавно на шиномонтажі сказали, що на колесах встановлені датчики тиску шин. Я і не знав, машину придбав місяць тому. Як вони працюють ті датчики? Де показується стан? Їхав на півспущеному колесі - ніщо мені про те не сигналізувало.
Як що я не помиляюсь, на Дастері немає датчиків тиску. Як що в комлектації авто є така опція, то тиск розраховується за допомогою ABS та ESP.
А в вас датчики лишилися від якоїсь додатково встановленої приблуди. Або можливо Андроід магнітола стояла.
Ось такий датчик стоїть в колесі. Це штатний? Чи якесь додаткове обладнання? Може, батарейки сіли в них, що нічого не показує? На панелі є значок tpms, але він ніколи не світиться.
Вам вже відповіли - НАМА В ДАСТЕРІ ДАТЧИКІВ ТИСКУ!
Ось щось подібне, від цієї фірми було в вас: https://www.schradertpms.com/en-gb/our- ... trofit-kit
Гугл робить дива :mrgreen:
DinaK
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 25 сен 2021, 07:13
Модель автомобиля: Dacia Duster 4*4, 1.5 dci, 2014р
Страна, Город: Львів
Благодарил (а): 13 раз

Re: Штатная система контроля давления в шинах TPMS

Непрочитанное сообщение DinaK »

Добре, немає так немає. Що тоді може бути, що жодного разу ще не світився в мене значок tpms, хоча кілька разів вже спускало колесо?
Вложения
IMG_20211211_152456.jpg
IMG_20211211_152456.jpg (22.11 КБ) 3498 просмотров
lex
Сообщения: 1349
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 22:30
Модель автомобиля: Duster 1.5 dCi, Laureate 4x4,Multitronics VC 731,Individual Chip 114 h/p,серая платина.
Страна, Город: Львов-Червоноград
Благодарил (а): 256 раз
Поблагодарили: 159 раз

Re: Штатная система контроля давления в шинах TPMS

Непрочитанное сообщение lex »

DinaK писал(а): 11 дек 2021, 15:31 Добре, немає так немає. Що тоді може бути, що жодного разу ще не світився в мене значок tpms, хоча кілька разів вже спускало колесо?
В вас комплектація авто без TPMS. А панелі в всіх однакові.
Последний раз редактировалось lex 11 дек 2021, 23:04, всего редактировалось 1 раз.
DinaK
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 25 сен 2021, 07:13
Модель автомобиля: Dacia Duster 4*4, 1.5 dci, 2014р
Страна, Город: Львів
Благодарил (а): 13 раз

Re: Штатная система контроля давления в шинах TPMS

Непрочитанное сообщение DinaK »

Дякую
Аватара пользователя
instruktor
Модераторы
Модераторы
Сообщения: 6793
Зарегистрирован: 26 окт 2010, 02:06
Модель автомобиля: Было:Renault Duster Laureate 4X4 1.6 бензин+LOCK-RITE+лифт BILSTEIN B6 30мм+Goodyear Wrangler AT/SA 215/70 R16+чип Паулюс Е2 ГАЗ
Стало:Renault Duster Zen 4Х4 1.5 dci лифт+30мм+215/70 R16 100T Cooper Discoverer AT3 Sport 2 OWL +LOCK-RITE
Страна, Город: Украина, Киев
Откуда: Оболонь.
Благодарил (а): 506 раз
Поблагодарили: 924 раза
Контактная информация:

Re: Штатная система контроля давления в шинах TPMS

Непрочитанное сообщение instruktor »

Kbyted писал(а): 22 июл 2019, 08:57 при езде по брусчатке/грунтовке система НЕ РАБОТАЕТ!
Ещё как работает! Только без наличия причины. В субботу на охоте сработала во время езды по лесным дорогам. Выехал на асфальт, запустил калибровку и всё погасло. Близость ЧАЭС может повлияла? На самой границе зоны охотились. :mrgreen:
Умом россию не понять, да и не стоит утруждаться. У ней особенная стать, кругом насрать и не признаться!

Был Дастер 2010-го года 8 лет и 11 дней. 8-)
Изображение
Lammer
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 08 ноя 2020, 11:09
Модель автомобиля: Dacia Duster
Страна, Город: Суми
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Штатная система контроля давления в шинах TPMS

Непрочитанное сообщение Lammer »

Lammer писал(а): 17 ноя 2021, 09:04 Їздяю на Дачія Дастер 2017-го 4х4, купляв машину на підношену вже зимовому комплекті типорозміру 215/60/16 . Потім придбав комплект штампованих стандартних дисків і нову гуму але вже 215/65/16 як рекомендує виробник. Після цього виникла така проблема - кожні 10-15 км починає мигати індикатор - "шина" на панелі, хвилину десь мигає, потім горить постійно і з ним індикатор несправності проводки (оранжева синусоіда).. Все це убирається функцією калібровки системи TPMS, але через ті самі 10-15 км знову здрасьте...Шини і тиск в них не міняються , перевіряв декілька раз. Один чоловяга сказав, що десь в ПО авто треба прописувати розмір шини, що із-за зміни розміру, "мозг" машини перераховує пробіг з похибкою , і це і є причина загорання тривожних індикаторів, але я не знайшов такої опції в меню приборної панелі... Може хтось із шановних форумчан стикався з такою проблемою і знає як її вирішити?
Відповім сам на своє питання, можливо комусь допоможе. Сьогодні я взнав, що в Дастері таки є датчики контролю тиску в шинах. Стоять в кожному колесі, і паралельно є система з 4 датчиків на ступиці системи АВС. Це на моему Дастер Дачія 2017 р, пригнаному з Европи. І в "мізках" прописані дві системи. Цей факт немало здивував працівників СТО, бо вони самі до цього вважали, що якщо АВС працює по датчикам в ступиці то і TPMS теж буде працювати з цих датчиків. Сказали - казус, але тепер будемо знати...
Ответить