Зимняя резина Рено Дастер.

Обсуждение шин и дисков, в т.ч. нестандартных

Мое предпочтение по зимней резине - то что я куплю (купил):

Недорогие варианты зимней резины. (700-1000грн. 1шт.)
27
16%
Средние варианты зимней резины. (1100 - 1200грн. 1шт.)
68
41%
Дорогие варианты зимней резины. (от 1300грн. 1шт.)
59
36%
Б.У. - зимняя резина (нормального качества). (от 500грн. 1шт.)
8
5%
Другое
4
2%
 
Всего голосов: 166

Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение d.lus »

lex писал(а): 24 окт 2023, 18:24 1. Не доцитували, що я не зустрічав. Просто не шукав варіант зекономити.
2. Це реальні порівняння, а не реклама. І ще ви забуваєте до мінусів, занести і порівняння з гарними літніми шинами. Де і тормозний і аквапланування в оллсізоні буде гірше. + розхід в мінус. На Ханкухах до речі, показник паливної економічності аж «С». І шум 72 Дб!
3. Про що я і кажу. Брендові літо і зима полюбому вставить оллсізони.
Але це цікава резина і має право на існування. Но знову ж таки не всі 3піки будуть такими, а в рівні вище середнього.
P.S. Кожен має право вибирати що хоче, я нічого нікому не навʼязую. Тільки не забувайте, що тих пару лишніх метрів тормозного шляху, можуть закінчитися фарою якогось мерса, бехи, лехуса на таку суму, :shock: що можна кожний рік нову зимову гуму купляти.
1. Не бачу як це "недоцитування" змінює сенс сказаного. Ви попросили - я вам показав одразу шість сучасних моделей.
2. Давайте, все ж, не плутати в одну купу тексти на сайті, які ви цитували, та відео. В відео - так, порівняння. На сайті - рекламна чепуха.
У мене склалось враження, що ми зараз на форумі не Дастер клубу, а, принаймні, GTI-клубу. У Дастера (як і у будь-якого кросовера) в принципі і гальмівний шлях гірший, і витрата пального вища, і їздять на ньому далеко не так, як на умовному заниженому хоч-хетчі. Чи будуть на Дастері їздити так, щоб цей "гірший гальмівний шлях" чи "гірша керованість" проявили себе? Це не той автомобіль...
АТ-шка теж має гірші керованість, гальмівний шлях, паливну економічність, шумність. Як влітку, так і взимку.

Але топова зимова гума - теж далеко не панацея. Вона зазвичай має довший гальмівний шлях та гіршу керованість по сухій чи мокрій поверхні. І те ж відео, що ви виклали вище, це підтверджує.
Зимова, всесезонна, АТ, МТ - це все набір компромісів для певних умов. Питання лише в величині компромісів та в переважному застосуванні у конкертного користувача. Давайте згадаємо наші зими останніх років, прикинемо кожен для себе в яких умовах переважно працюватиме гума саме в його випадку. Може, саме всесезонка з її кращим гальмівним шляхом по мокрому, має більше шансів врятувати ту саму фару Мерса.
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
Аватара пользователя
Kred
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 27 окт 2016, 11:23
Модель автомобиля: Duster (Phase 2)
Страна, Город: Kiev
Откуда: localhost
Контактная информация:

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение Kred »

lex писал(а): 24 окт 2023, 18:24 Де і тормозний і аквапланування в оллсізоні буде гірше. + розхід в мінус.
теж трішки, від слова зовсім, невірна інформація.
lex писал(а): 24 окт 2023, 18:24 3. Про що я і кажу. Брендові літо і зима полюбому вставить оллсізони.
Ніт! воно всре навіть в умовному в оффроаді.
А от на кільцевих гонках розірве АТ у кізяк, так.
Докладніше у вкладенні.


lex писал(а): 24 окт 2023, 18:24 P.S. Кожен має право вибирати що хоче, я нічого нікому не навʼязую. Тільки не забувайте, що тих пару лишніх метрів тормозного шляху, можуть закінчитися фарою якогось мерса, бехи, лехуса на таку суму, :shock: що можна кожний рік нову зимову гуму купляти.
Якось на дастерах з барабаними гальмами така собі фраза) от якби 4 повтоцінні диски, а не фіфті-фіфті.


А ваша крута гума може пережити Кінбурн та зимові поля?
210343152_2638674299766057_6048771115419567877_n (1).jpg
209558641_2638674349766052_8007751113203551927_n.jpg
25790832_1800139906952838_2399631865277935323_o (1).jpg
25587127_1800140373619458_1242691389100950867_o.jpg
І так, я вже експерт. Багато офроуд рейдів-експедицій з такелажем, самоспасінням, та польоти БПЛА у полях сідниці світу. За те як веде себе гума у різних умовах можемо багато говорити. Але це під пивас після великої перемоги якщо переживемо
не флудом единым...
Изображение
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение d.lus »

Kred писал(а): 25 окт 2023, 21:32 Якось на дастерах з барабаними гальмами така собі фраза) от якби 4 повтоцінні диски, а не фіфті-фіфті.
Задні дискові реалізуються досить просто якщо що :)
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
Аватара пользователя
Kred
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 27 окт 2016, 11:23
Модель автомобиля: Duster (Phase 2)
Страна, Город: Kiev
Откуда: localhost
Контактная информация:

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение Kred »

Трішки поманіпулюю:
Ось до чого призводить використання не АТ гуми)
не флудом единым...
Изображение
Аватара пользователя
Kred
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 27 окт 2016, 11:23
Модель автомобиля: Duster (Phase 2)
Страна, Город: Kiev
Откуда: localhost
Контактная информация:

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение Kred »

d.lus писал(а): 26 окт 2023, 09:52
Kred писал(а): 25 окт 2023, 21:32 Якось на дастерах з барабаними гальмами така собі фраза) от якби 4 повтоцінні диски, а не фіфті-фіфті.
Задні дискові реалізуються досить просто якщо що :)
після різного офроаду я вирішив залишити барабани... бо іноді диски після покатушок не працюють.
не флудом единым...
Изображение
Аватара пользователя
d.lus
Сообщения: 1367
Зарегистрирован: 19 дек 2019, 14:12
Модель автомобиля: Duster II 1.5 dci 4wd
Страна, Город: UA Kyiv / DE NRW

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение d.lus »

Kred писал(а): 26 окт 2023, 12:56 після різного офроаду я вирішив залишити барабани... бо іноді диски після покатушок не працюють.
:shock:
Це як? Мені справді цікаво.
Чи мова про те, що "секунду-дві поки всю багнюку не зжене з диску, вони дуже слабкі"?
Duster II 1.5 dci MT 4wd Zen+
Sandero II Stepway 0.9 tce RT Techroad+ у дружини
Аватара пользователя
Kred
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 27 окт 2016, 11:23
Модель автомобиля: Duster (Phase 2)
Страна, Город: Kiev
Откуда: localhost
Контактная информация:

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение Kred »

d.lus писал(а): 26 окт 2023, 13:58
Kred писал(а): 26 окт 2023, 12:56 після різного офроаду я вирішив залишити барабани... бо іноді диски після покатушок не працюють.
:shock:
Це як? Мені справді цікаво.
Чи мова про те, що "секунду-дві поки всю багнюку не зжене з диску, вони дуже слабкі"?
саме це. Сніг, багнюка... але це трішки довше займає часу
не флудом единым...
Изображение
lex
Сообщения: 1354
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 22:30
Модель автомобиля: Duster 1.5 dCi, Laureate 4x4,Multitronics VC 731,Individual Chip 114 h/p,серая платина.
Страна, Город: Львов-Червоноград

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение lex »

Kred писал(а): 25 окт 2023, 21:32
lex писал(а): 24 окт 2023, 18:24 І так, я вже експерт. Багато офроуд рейдів-експедицій з такелажем, самоспасінням, та польоти БПЛА у полях сідниці світу. За те як веде себе гума у різних умовах можемо багато говорити. Але це під пивас після великої перемоги якщо переживемо
Не думайте, що ви в цьому унікальний. Тут і я вам багато чого можу розповісти. Правда на про Дастер, а 105. І не за А/Т, а за М/Т.
Так що повірте, я знаю що таке А/Т чи М/Т круглий рік на авто.
Последний раз редактировалось lex 26 окт 2023, 16:00, всего редактировалось 2 раза.
lex
Сообщения: 1354
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 22:30
Модель автомобиля: Duster 1.5 dCi, Laureate 4x4,Multitronics VC 731,Individual Chip 114 h/p,серая платина.
Страна, Город: Львов-Червоноград

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение lex »

d.lus писал(а): 25 окт 2023, 10:27
lex писал(а): 24 окт 2023, 18:24 1. Не доцитували, що я не зустрічав. Просто не шукав варіант зекономити.
2. Це реальні порівняння, а не реклама. І ще ви забуваєте до мінусів, занести і порівняння з гарними літніми шинами. Де і тормозний і аквапланування в оллсізоні буде гірше. + розхід в мінус. На Ханкухах до речі, показник паливної економічності аж «С». І шум 72 Дб!
3. Про що я і кажу. Брендові літо і зима полюбому вставить оллсізони.
Але це цікава резина і має право на існування. Но знову ж таки не всі 3піки будуть такими, а в рівні вище середнього.
P.S. Кожен має право вибирати що хоче, я нічого нікому не навʼязую. Тільки не забувайте, що тих пару лишніх метрів тормозного шляху, можуть закінчитися фарою якогось мерса, бехи, лехуса на таку суму, :shock: що можна кожний рік нову зимову гуму купляти.
1. Не бачу як це "недоцитування" змінює сенс сказаного. Ви попросили - я вам показав одразу шість сучасних моделей.
2. Давайте, все ж, не плутати в одну купу тексти на сайті, які ви цитували, та відео. В відео - так, порівняння. На сайті - рекламна чепуха.
У мене склалось враження, що ми зараз на форумі не Дастер клубу, а, принаймні, GTI-клубу. У Дастера (як і у будь-якого кросовера) в принципі і гальмівний шлях гірший, і витрата пального вища, і їздять на ньому далеко не так, як на умовному заниженому хоч-хетчі. Чи будуть на Дастері їздити так, щоб цей "гірший гальмівний шлях" чи "гірша керованість" проявили себе? Це не той автомобіль...
АТ-шка теж має гірші керованість, гальмівний шлях, паливну економічність, шумність. Як влітку, так і взимку.

Але топова зимова гума - теж далеко не панацея. Вона зазвичай має довший гальмівний шлях та гіршу керованість по сухій чи мокрій поверхні. І те ж відео, що ви виклали вище, це підтверджує.
Зимова, всесезонна, АТ, МТ - це все набір компромісів для певних умов. Питання лише в величині компромісів та в переважному застосуванні у конкертного користувача. Давайте згадаємо наші зими останніх років, прикинемо кожен для себе в яких умовах переважно працюватиме гума саме в його випадку. Може, саме всесезонка з її кращим гальмівним шляхом по мокрому, має більше шансів врятувати ту саму фару Мерса.
Коли нема чого противопоставити, починаємо вигадувати різні ГТІ клуби і іншу фігню….
lex
Сообщения: 1354
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 22:30
Модель автомобиля: Duster 1.5 dCi, Laureate 4x4,Multitronics VC 731,Individual Chip 114 h/p,серая платина.
Страна, Город: Львов-Червоноград

Re: Зимняя резина Рено Дастер.

Непрочитанное сообщение lex »

Kred писал(а): 26 окт 2023, 12:56
d.lus писал(а): 26 окт 2023, 09:52
Kred писал(а): 25 окт 2023, 21:32 Якось на дастерах з барабаними гальмами така собі фраза) от якби 4 повтоцінні диски, а не фіфті-фіфті.
Задні дискові реалізуються досить просто якщо що :)
після різного офроаду я вирішив залишити барабани... бо іноді диски після покатушок не працюють.
Тут погоджуюсь. На дорозі диски супер! А ось в болоті… Задні так закидує багнюкою, що пздець! А зимою ще і замерзає нах! Потім на мийці по годині то все вибиваєш, бо колодкам капець приходить.
Ответить