Черниговский Дастер

Val
Сообщения: 330
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 22:36
Модель автомобиля: Duster Laureat 4x4, бензин, орех
Откуда: Чернигов
Благодарил (а): 52 раза
Поблагодарили: 33 раза

Re: Черниговский Дастер

Непрочитанное сообщение Val »

d.lus писал(а): 05 май 2022, 20:44 То на якому пробігу та на яких роках?
Щоб розуміти на майбутнє :)
85 тисяч, машина 2010 року
Val
Сообщения: 330
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 22:36
Модель автомобиля: Duster Laureat 4x4, бензин, орех
Откуда: Чернигов
Благодарил (а): 52 раза
Поблагодарили: 33 раза

Re: Черниговский Дастер

Непрочитанное сообщение Val »

Може кому стане в нагоді. Вчора за 13 років вперше засів так, що думав і не виберуся, завжди 4Х4 включаєш і проходив любу глину і сніг, а вчора з розгону заскочив у канаву з снігом по коліно (намело) і мій дастер просто завис. Фоток на жаль не зробив, не до того було, думав і ночувати будемо у полі. Канава вузька, можна підлізти тільки спереду і ззаду, по боках см 20-30, ледь двері відкрив. Два пасажири вагою по 100 кг намагалися здвинути, машина і не ворохнулася, колеса собі крутяться і все. Попереду ще метри 2 канави, тобто тільки назад, сніг настовий твердий! Село найближче далеко і, судячи по слідах, більше ні один дурак не ризикнув їхати в цей бік. Не буду описувати всіх плясок з бубнами, прогазовок, намагань штовхнути, скажу тільки, що не змогли здвинути і на 5 см, щоб хоч якусь розкачку мати. Вибралися лише через 2 години. Вибрати сніг з підмашини було нереально, т.я. лопата саперська (слава богу завжди в машині) і могло розчавити, тобто скільки могли відкидали, але результату 0. Тому лопатою підкопали траншеї під колесами, і позаганяли під колеса стовби діаметром не менше 20 см і доски (прийшлось йти розбирати найближчу кошару, якби не було прийшлось би рубати). І тільки тоді колеса змогли зачепитися і машина качнулася на пару сантиметрів, а далі в раскачку по троху зрушили і виїхали назад. Отаке буває :D .
lex
Сообщения: 1349
Зарегистрирован: 20 окт 2012, 22:30
Модель автомобиля: Duster 1.5 dCi, Laureate 4x4,Multitronics VC 731,Individual Chip 114 h/p,серая платина.
Страна, Город: Львов-Червоноград
Благодарил (а): 256 раз
Поблагодарили: 159 раз

Re: Черниговский Дастер

Непрочитанное сообщение lex »

Val писал(а): 22 янв 2024, 16:58 Може кому стане в нагоді. Вчора за 13 років вперше засів так, що думав і не виберуся, завжди 4Х4 включаєш і проходив любу глину і сніг, а вчора з розгону заскочив у канаву з снігом по коліно (намело) і мій дастер просто завис. Фоток на жаль не зробив, не до того було, думав і ночувати будемо у полі. Канава вузька, можна підлізти тільки спереду і ззаду, по боках см 20-30, ледь двері відкрив. Два пасажири вагою по 100 кг намагалися здвинути, машина і не ворохнулася, колеса собі крутяться і все. Попереду ще метри 2 канави, тобто тільки назад, сніг настовий твердий! Село найближче далеко і, судячи по слідах, більше ні один дурак не ризикнув їхати в цей бік. Не буду описувати всіх плясок з бубнами, прогазовок, намагань штовхнути, скажу тільки, що не змогли здвинути і на 5 см, щоб хоч якусь розкачку мати. Вибралися лише через 2 години. Вибрати сніг з підмашини було нереально, т.я. лопата саперська (слава богу завжди в машині) і могло розчавити, тобто скільки могли відкидали, але результату 0. Тому лопатою підкопали траншеї під колесами, і позаганяли під колеса стовби діаметром не менше 20 см і доски (прийшлось йти розбирати найближчу кошару, якби не було прийшлось би рубати). І тільки тоді колеса змогли зачепитися і машина качнулася на пару сантиметрів, а далі в раскачку по троху зрушили і виїхали назад. Отаке буває :D .
Буває. Снігові пастки, вони такі…..
Outman
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 19 май 2020, 08:28
Модель автомобиля: Du-haster
Страна, Город: Kyiv
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 34 раза

Re: Черниговский Дастер

Непрочитанное сообщение Outman »

Val писал(а): 22 янв 2024, 16:58 Може кому стане в нагоді. Вчора за 13 років вперше засів так, що думав і не виберуся, завжди 4Х4 включаєш і проходив любу глину і сніг, а вчора з розгону заскочив у канаву з снігом по коліно (намело) і мій дастер просто завис. Фоток на жаль не зробив, не до того було, думав і ночувати будемо у полі. Канава вузька, можна підлізти тільки спереду і ззаду, по боках см 20-30, ледь двері відкрив. Два пасажири вагою по 100 кг намагалися здвинути, машина і не ворохнулася, колеса собі крутяться і все. Попереду ще метри 2 канави, тобто тільки назад, сніг настовий твердий! Село найближче далеко і, судячи по слідах, більше ні один дурак не ризикнув їхати в цей бік. Не буду описувати всіх плясок з бубнами, прогазовок, намагань штовхнути, скажу тільки, що не змогли здвинути і на 5 см, щоб хоч якусь розкачку мати. Вибралися лише через 2 години. Вибрати сніг з підмашини було нереально, т.я. лопата саперська (слава богу завжди в машині) і могло розчавити, тобто скільки могли відкидали, але результату 0. Тому лопатою підкопали траншеї під колесами, і позаганяли під колеса стовби діаметром не менше 20 см і доски (прийшлось йти розбирати найближчу кошару, якби не було прийшлось би рубати). І тільки тоді колеса змогли зачепитися і машина качнулася на пару сантиметрів, а далі в раскачку по троху зрушили і виїхали назад. Отаке буває :D .
Після таких критичних «залягань» на днище знизу нічого не повідривали?
Val
Сообщения: 330
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 22:36
Модель автомобиля: Duster Laureat 4x4, бензин, орех
Откуда: Чернигов
Благодарил (а): 52 раза
Поблагодарили: 33 раза

Re: Черниговский Дастер

Непрочитанное сообщение Val »

Третій день слухаю, нюхаю і дивлюся, наче б то тьфу-тьфу-тьфу. Слава Богу колоди не задрали "голову", чого найбільше боявся, плюс не рвав різко, а по троху в розкачку, можна сказати повезло. Дякую.
Ответить