Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщині !

Spirt
Сообщения: 1994
Зарегистрирован: 17 фев 2011, 14:37
Страна, Город: *******
Поблагодарили: 1 раз

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение Spirt »

MagicXtr писал(а):Грустно, но факт - полный штиль на западе. Я как всегда за встречу и обязательно приеду если таковая будет. По поводу наклеек - раздал штук 10, из них лишь 1 машина объявилась на форуме. Кстати по Львову нереально много Дастеров катается, но все какие-то "неправильные" стали - на фа-фа не реагируют, рукой махаешь - не понимают, наклейку кладёшь + записку - ноль реакции. Непонятно :?
Люди последнее время какие то обозленные, может жизнь так повлияла!
Искусство - нельзя уничтожить!
---------------------------------
Изображение
Bogdanish4e
Сообщения: 971
Зарегистрирован: 12 мар 2011, 09:36
Модель автомобиля: Duster 1.6i Laureate 4x4 ГБО + ChipTun
Страна, Город: УКРАЇНА
Откуда: Kyiv
Поблагодарили: 2 раза
Контактная информация:

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение Bogdanish4e »

MagicXtr писал(а):Грустно, но факт - полный штиль на западе. Я как всегда за встречу и обязательно приеду если таковая будет. По поводу наклеек - раздал штук 10, из них лишь 1 машина объявилась на форуме. Кстати по Львову нереально много Дастеров катается, но все какие-то "неправильные" стали - на фа-фа не реагируют, рукой махаешь - не понимают, наклейку кладёшь + записку - ноль реакции. Непонятно :?
я уже давно не фафакаю дастерам - попробовал, не отвечают... один раз мне только фафакнул на пр. Победы чёрный лаурет такой как у меня - мож кто из наших... а так смотрб только если есть наклейка - но ни разу не видел нашей, сколько езжу, только КЛАД...
Аватара пользователя
atornei
Сообщения: 217
Зарегистрирован: 21 апр 2011, 10:49
Модель автомобиля: Renault Duster, 4Х2, бензин
Страна, Город: Львів, Україна
Откуда: Львів

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение atornei »

Дякую за розраду шановні одноклубники, але маємо те, що маємо. :o :shock: Можливо комусь іншому вдасться зібрати таку зустріч. Щодо мене я завжди готовий до неї. Але сумніваюсь, що хтось захоче щось організовувати і брати на себе якісь зобов"язання по її влаштуванню ..... Разом з тим, декілька львів"ян, тут зареєстрованих, завжди спробують допомогти одноклубникам, якщо виникне така необхідніст на наших теренах. :D :)
"РЕНО ДАСТЕР" - рулить, і немає на це ніякої ради!
Изображение
Аватара пользователя
instruktor
Модераторы
Модераторы
Сообщения: 6793
Зарегистрирован: 26 окт 2010, 02:06
Модель автомобиля: Было:Renault Duster Laureate 4X4 1.6 бензин+LOCK-RITE+лифт BILSTEIN B6 30мм+Goodyear Wrangler AT/SA 215/70 R16+чип Паулюс Е2 ГАЗ
Стало:Renault Duster Zen 4Х4 1.5 dci лифт+30мм+215/70 R16 100T Cooper Discoverer AT3 Sport 2 OWL +LOCK-RITE
Страна, Город: Украина, Киев
Откуда: Оболонь.
Благодарил (а): 506 раз
Поблагодарили: 924 раза
Контактная информация:

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение instruktor »

Ну может тогда вы к нам??? Местные встречи у нас получаются.
Умом россию не понять, да и не стоит утруждаться. У ней особенная стать, кругом насрать и не признаться!

Был Дастер 2010-го года 8 лет и 11 дней. 8-)
Изображение
Spirt
Сообщения: 1994
Зарегистрирован: 17 фев 2011, 14:37
Страна, Город: *******
Поблагодарили: 1 раз

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение Spirt »

instruktor писал(а):Ну может тогда вы к нам??? Местные встречи у нас получаются.
если Львовяне будут - я тоже подтверждаю свое присутствие :)
Искусство - нельзя уничтожить!
---------------------------------
Изображение
Аватара пользователя
atornei
Сообщения: 217
Зарегистрирован: 21 апр 2011, 10:49
Модель автомобиля: Renault Duster, 4Х2, бензин
Страна, Город: Львів, Україна
Откуда: Львів

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение atornei »

Spirt писал(а):
instruktor писал(а):Ну может тогда вы к нам??? Местные встречи у нас получаются.
если Львовяне будут - я тоже подтверждаю свое присутствие :)
Я переконаний, що ця ідея має право на існування!!! А тому будемо над цим думати ..... ВІДПОВІДАЮ ПОКИЩО ЗА СЕБЕ ;)
"РЕНО ДАСТЕР" - рулить, і немає на це ніякої ради!
Изображение
Аватара пользователя
atornei
Сообщения: 217
Зарегистрирован: 21 апр 2011, 10:49
Модель автомобиля: Renault Duster, 4Х2, бензин
Страна, Город: Львів, Україна
Откуда: Львів

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение atornei »

Шановні колеги, ми повинні розуміти, коли мова йдеться про членів нашого клубу, а коли про осіб, яким цей клуб по барабану, тому і шифруються і зайшли на форум лише потриндіти. Лише тих хто залишив свої контактні дані на форумі можна вважати з наятяжкою, в т.ч. і мене, вважати членом так званого клубу власників дастерів. Хоча я переконаний і наполягаю на тому, що клуб стає клубом лише тоді, коли є правдива реєстрація членів клубу, основні анкетні дані, контакти, марка авто, і найголовніше це щомісячні або щоквартальні внески членів клубу. І відповідно сама членська карточка. Тоді я буду завжди радий допомогти в себе на Львівщині любому одноклубнику, чим зможу, і буду переконаний, що мені також у випадку потреби допоможуть одноклубники в інших регіонах. А найголовніше наші клубні зустрічі будуть мати реального спонсора в особі РУ і ОД по регіонах, і це будуть реально пізнавально-відпочинково-змагальні зустрічі членів клубу. Я цього дуже б хотів. А без вищевказаного, це просто форум, яких в неті нескінчена кількість. :)
Ответить