Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщині !

Аватара пользователя
atornei
Сообщения: 217
Зарегистрирован: 21 апр 2011, 10:49
Модель автомобиля: Renault Duster, 4Х2, бензин
Страна, Город: Львів, Україна
Откуда: Львів

Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщині !

Непрочитанное сообщение atornei »

Шановні, одноклубники, колеги !!! ;) Звертаюсь повторно до всіх форумчан! Чи варто збирати нам зустріч ондноклубників протягом літніх місяців у Львівській області, ймовірно в гірській місцевості ? Оскільки бачу збільшилась кількість зареєстрованих на форумі власників дастера, в т.ч. і з західних областей!!!! Чому підкреслюю із західних областей, бо малоймовірно, що дастероводи з центру або сходу чи півдня поїдуть в таку даль на тисячу і більше км в одну сторону. Але якщо хтось і має таку можливість будемо дуже радіти. Ця зустріч буде скоріш за все без спонсорів, з причин, які викладені тут - http://www.forum.renault-duster.com.ua/ ... 1&start=20. Якщо і цього разу ми не наберемо бажаючих, то й більше таке пропонуватись не буде, або ініціатором будуть інші. З власного досвідку по Львову і області їздить пару сотень дастерів, а на форумі зареєстровано одиниці, незважаючи на те, що ми з Бібо, роздавали наклейки усім дастероводам кого зустрічали, а через ОД при купівлі авто давали власникам календарики з логотипом клубу і електронною адресою. Однак повний штиль..... Моде щось тут пороблено :D
"РЕНО ДАСТЕР" - рулить, і немає на це ніякої ради!
Изображение
Аватара пользователя
сергей
Сообщения: 232
Зарегистрирован: 13 авг 2011, 13:53
Страна, Город: украина
Поблагодарили: 1 раз

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение сергей »

Места у Вас там классные,жаль что далеко ехать.Был пару раз в Ворохте,очень понравилось.
Аватара пользователя
atornei
Сообщения: 217
Зарегистрирован: 21 апр 2011, 10:49
Модель автомобиля: Renault Duster, 4Х2, бензин
Страна, Город: Львів, Україна
Откуда: Львів

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение atornei »

сергей писал(а):Места у Вас там классные,жаль что далеко ехать.Был пару раз в Ворохте,очень понравилось.
;) Я ж о том и говорю !!!
"РЕНО ДАСТЕР" - рулить, і немає на це ніякої ради!
Изображение
Аватара пользователя
instruktor
Модераторы
Модераторы
Сообщения: 6793
Зарегистрирован: 26 окт 2010, 02:06
Модель автомобиля: Было:Renault Duster Laureate 4X4 1.6 бензин+LOCK-RITE+лифт BILSTEIN B6 30мм+Goodyear Wrangler AT/SA 215/70 R16+чип Паулюс Е2 ГАЗ
Стало:Renault Duster Zen 4Х4 1.5 dci лифт+30мм+215/70 R16 100T Cooper Discoverer AT3 Sport 2 OWL +LOCK-RITE
Страна, Город: Украина, Киев
Откуда: Оболонь.
Благодарил (а): 506 раз
Поблагодарили: 924 раза
Контактная информация:

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение instruktor »

atornei писал(а):повний штиль..... Моде щось тут пороблено :D
Юра! Похоже, "пороблэно" везде, кроме Киева! :mrgreen: А к вам приехал бы. Только затраты надо прикинуть.
Умом россию не понять, да и не стоит утруждаться. У ней особенная стать, кругом насрать и не признаться!

Был Дастер 2010-го года 8 лет и 11 дней. 8-)
Изображение
Аватара пользователя
Bune
Сообщения: 1422
Зарегистрирован: 31 мар 2012, 22:13
Модель автомобиля: Renault Duster 2л, Laureate, Белый
Страна, Город: Киев
Поблагодарили: 1 раз

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение Bune »

Spoiler!
instruktor писал(а):
atornei писал(а):повний штиль..... Моде щось тут пороблено :D
Юра! Похоже, "пороблэно" везде, кроме Киева! :mrgreen: А к вам приехал бы. Только затраты надо прикинуть.
Якщо пороблено, то всіх до церкви! Негайно! :D
Последний раз редактировалось Bune 24 май 2012, 16:51, всего редактировалось 1 раз.
Изображение
Аватара пользователя
atornei
Сообщения: 217
Зарегистрирован: 21 апр 2011, 10:49
Модель автомобиля: Renault Duster, 4Х2, бензин
Страна, Город: Львів, Україна
Откуда: Львів

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение atornei »

instruktor писал(а):
atornei писал(а):повний штиль..... Моде щось тут пороблено :D
Юра! Похоже, "пороблэно" везде, кроме Киева! :mrgreen: А к вам приехал бы. Только затраты надо прикинуть.
Да я вижу, что самые легкие на подьём оказались одноклубники в Киеве. Молодцы. Правда я будучи в Киеве с 28.04. по 02.05.2012 парудастеров видел на пальцах можна спокойно посчитать. Наверное на выходные многие выехали на природу. Будем рады видеть одноклубников. Говорю за себя,Олег и конечно за ОД в г.Львове. ;) ;) :D
"РЕНО ДАСТЕР" - рулить, і немає на це ніякої ради!
Изображение
Аватара пользователя
atornei
Сообщения: 217
Зарегистрирован: 21 апр 2011, 10:49
Модель автомобиля: Renault Duster, 4Х2, бензин
Страна, Город: Львів, Україна
Откуда: Львів

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение atornei »

Ми б сходили до церкви і не раз. Але бачу тут пороблено в ментальності наших земляків, а також дастероводів сусідніх областей. Цю ж зустріч, якби хотіли, я не заперечую, можуть організувати з нашою участю і в Закарпатській і в Івано-Франківській області, та й в Чернівецькій. Однак поки тихо , Ааааа ггоооооов де одноклубникиииии?!!!!!! :D :?: :idea:
"РЕНО ДАСТЕР" - рулить, і немає на це ніякої ради!
Изображение
Bogdanish4e
Сообщения: 971
Зарегистрирован: 12 мар 2011, 09:36
Модель автомобиля: Duster 1.6i Laureate 4x4 ГБО + ChipTun
Страна, Город: УКРАЇНА
Откуда: Kyiv
Поблагодарили: 2 раза
Контактная информация:

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение Bogdanish4e »

а коли конкретно і де плануєте зробити зустріч? я планую в серпні-вересні у відпустку на західну, ймовірно на пару неділь, можливо хоть проїздом зможу заскочити, хоча й не впевнений, але все може буть...;)
Аватара пользователя
atornei
Сообщения: 217
Зарегистрирован: 21 апр 2011, 10:49
Модель автомобиля: Renault Duster, 4Х2, бензин
Страна, Город: Львів, Україна
Откуда: Львів

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение atornei »

Bogdanish4e писал(а):а коли конкретно і де плануєте зробити зустріч? я планую в серпні-вересні у відпустку на західну, ймовірно на пару неділь, можливо хоть проїздом зможу заскочити, хоча й не впевнений, але все може буть...;)
Наберемо хоча б 10 авто бажаючих, тоді і визначимося із датою місцем і всім іншим . Знаю, що гарантовано три-чотири авто вже є ..... ;) Пропоную прочитати про наші очікування від зустрічі в сусідніх постах "Клубные мероприятия" ;) :idea: :D
"РЕНО ДАСТЕР" - рулить, і немає на це ніякої ради!
Изображение
Spirt
Сообщения: 1994
Зарегистрирован: 17 фев 2011, 14:37
Страна, Город: *******
Поблагодарили: 1 раз

Re: Обговорення можливості зустрічі одноклубників на Львівщи

Непрочитанное сообщение Spirt »

atornei писал(а):
Bogdanish4e писал(а):а коли конкретно і де плануєте зробити зустріч? я планую в серпні-вересні у відпустку на західну, ймовірно на пару неділь, можливо хоть проїздом зможу заскочити, хоча й не впевнений, але все може буть...;)
Наберемо хоча б 10 авто бажаючих, тоді і визначимося із датою місцем і всім іншим . Знаю, що гарантовано три-чотири авто вже є ..... ;) Пропоную прочитати про наші очікування від зустрічі в сусідніх постах "Клубные мероприятия" ;) :idea: :D
Я бы с удовольствием приехал - с 12.09.12 тормозком. :mrgreen: (на дня 3, а то за вечер ни кого не увижу).
Искусство - нельзя уничтожить!
---------------------------------
Изображение
Ответить